Koekelare: onderpastoor Baekelandt

Volledige weergave

Gegevens van deze media

Een portret van Firmin Baekelandt, genomen in 1945. Hij was afkomstig van Gullegem (° 07/12/1908) en werd tot priester gewijd op 23 april 1933. Hij was een tijdlang leraar aan het Klein Seminarie te Roeselare en daarna onderpastoor te Merkem. Van 16 maart 1942 tot 19 juli 1957 was hij onderpastoor te Koekelare. Hij verliet Koekelare om pastoor te worden in Meulebeke, hij beëindigde zijn loopbaan als pastoor te Roeselare Sint- Jozef. Hij overleed te Roeselare op 17/02/1989.

Collectie:
Bewaarplaats

Hadock, foto's klein, bak 3

Eigenaar

Hadock

Formaat

9x13

Kleur

zwart-wit

Staat

**** goed

Reproductie
Bijschrift
Auteur
Uitgever
Drukker
LandRegio
Gemeente

Koekelare

DeelGemeente

Koekelare

Gehucht
Personalia

Baekelandt Firmin

Straten
Periode

1945-1959

Datering
Informatiebron
Getuige
Inventarisnummer

F03184

Locatie
-